Telefón 0904 649 093

WASHWORLD

Hlavnými vlastnosťami Razor je jednoduchosť používania a starostlivosti, znížená údržba, dlhšia životnosť systému a odolné materiály, Washworld Razor kombinuje všetky skvelé funkcie, ktoré môžete očakávať od spoločnosti Washworld v skutočne jedinečnom balení.

Razor Katalóg - 2019

Najmodernejšie umývacie rameno.

Žiarivo modré rotaačné rameno zachytí pozornosť zákazníka, zatiaľ čo 7 horných a 14 bočných dýz poskytne vynikajúce pokrytie chémiou a vodou, čím prispieva k výsledku umývania. Ochranná polyetylénová pena poskytuje dodatočnú ochranu v prípade dotyku s karosériou.

Trojfarebná pena

Najúčinejší system na nanášanie troj-farebnej peny! Troj-farebná pena Washworld je vybavené kompletne nastaviteľnými dýzami na pokrytie tak, ako chcete, kde chcete. Peniace hlavy môžu byť umiestnené individuálne a umožňujú neobmedzenú flexibilitu.

Systém Flex Pass®

Štandardne je na zariadení Razor aj systém Flex Pass. Tento aplikačný systém z nehrdzavejúcej ocele využíva až osem rôznych nanášacích trysiek, ktoré pokryjú celé vozidlo, pričom každý výrobok môže byť aplikovaný na vozidlo jedným cyklom buď pomocou ramena alebo FLEX PASSom. Aplikácie je možné naprogramovať smerom dopredu aj dozadu, aby sa minimalizoval pohyb stroja. To urýchľuje proces oplachovania, aby ste zvýšili priechodnosť automobilov, čo zase pre vás prináša väčšie zisky. Rýchlosť je individuálne nastaviteľná v oboch smeroch. Keďže oblúk sa neotáča okolo auta, prináša to výrazné úspory času, ako aj zníženie nákladov na vodu.

Virtual Attendant®

Patentovaná technológia Virtual Attendant spoločnosti Washworld umožňuje modelu Razor manévrovať okolo prekážok, ako sú široké zrkadlá, zadné stojany na bicykle a rozšírené závesy prívesov, ktoré často robia iné umývacie stroje nefunkčné. Virtual Attendant automaticky kopíruje prekážku, čím umožňuje dokončenie umytia. To znamená, žiadne odstavenie linky pri zaseknutí, možnosť prevadzky bez obsluhy. Najlepšie zo všetkého … je to štandardná výbava pre každú linku WashWorld Razor!

Washview® a WashView Remote ™

Exkluzívny softvérový softvér Washworld umožňuje prístup k Razor odkiaľkoľvek pomocou počítača alebo telefónu. Zapnite alebo vypnite funkcie, zobrazte počty umývania, vytvorte alebo upravujte cykli v umývacich programoch v reálnom čase a oveľa viac. Revolučný dizajn nášho voliteľného zariadenia Washview Mobile je vybavený rovnakými špičkovými technológiami ako Washview Remote s možnosťou prijímania e-mailových správ alebo upozornení na textové správy odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom vášho tabletu alebo smartphonu.

Close Menu
×